Radyo Fırat FM

Radyo Fırat FM

Radyo Fırat FM, çeşitli yöresel parçaların çalındığı ve paylaşıldığı bir radyo kanalıdır. Kürtçe müzikleri, halk türkülerini vb. ezgileri bulabileceğiniz Radyo Fırat FM, online olarak buradan yayın yapmaktadır. Almanya’dan iyi bir dinleyici kitlesine sahip olan Radio Fırat FM için doğru yerdesiniz.

Radyo Fırat FM

Hakkında Bilgiler
Daha önce firatfmvan.com sitesinde ziyaretçilere güzel anlar yaşatmak için ufak çaplı başlattığımız radyomuzdan çok olumlu yanıtlar alınca, radyomuzun bağımsızlaşması gerektiğini düşündük. Bu yüzden de tek başına bir radyo olarak yayın hayatına devam etmeye karar verdik ve sonunda Radyo Fırat FM olarak yayın hayatımıza başladık.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Hala sizlerin desteği ile internet aleminde ve Almanya’nın Duisburg kentinde (87.03) FM bandından Kürtçe, Özgün Halk müziği dalından devam etmekteyiz.
Radyomuz kesinlikle hiç bir kurum kuruluşa bağlı değildir tek bir kişiye ait olup tamamen almanya yasalarına uyumlu yayın yapmaktadır.

AMACIMIZ
İnternet ortamında en çok dinleyici kitlesine ulaşacak, dinleyecilerine güzel vakit geçirtecek bir radyo olmak.

TEKNOLOJİMİZ
Yayınlarımız shoutcast radyo sistemi üzerinden, HostingRadyo desteğiyle yapılmaktadır. Yayıncılarımız yayın yaparken SAM Broadcast veya Virtual Dj yazılımı kullanmaktadır. Yayınlarımızı 32 kbps ses kalitesinde yapmaktayız. Bu yüzden yayınlarımızı CD kalitesinde dinleyebilirsiniz. Sitemizin tasarımı bir çok web radyosundan farklı olarak tamamen kendine has ve benzersizdir.

Radyo Fırat FM

İletişim Adresleri
Adres: Cihangir Mh. Şehit Ahmet Çıkmazı No: 48, 34000 Beyoğlu/istanbul, Türkiye
Gsm: 0532 603 36 34 & 0535 615 68 52
Msn: info@firatfm.com
Mail: info@firatfm.net

Radyo Fırat FM

Frekansları
Bu radyo istasyonu Almanya’da 87.3 MHz’den dinlenebilmektedir. Böyle bir imkan dahilinde değilseniz, Radyo Fırat FM’i online olarak internet üzerinden dinleyebilir, takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Radyo Fırat FM için ayırmış olduğumuz bu sayfaya gözatmaktır.