ekin-radyo-dinle

Ekin Radyo

Radyo Ekin,türkü ve yöresel parçaların yayınlandığı çok sıcak ve samimi bir radyo istasyonudur.Yapılan programlar oldukça hoş sohbet içerisinde geçerken diger yandan çalınan türküler ve halk ezgileri sohbete güzellik katmaktadır.Radyo ekin dinlebilen sitemiz cd kalitesinde sizlere ulaştırmaktadır..Sizlerde bu hoş ortam ve türkü keyfine ulaşmak istiyorsanız burayı ziyaret ediniz.Türkü keyfini yaşamak isteyenler Radyo Ekin dinlemek için radyo dinleme sitemize geliyor..

Radyo Ekin

Hakkında Bilgiler
“Özümüz Sözümüz Türkülerimiz…”
1995 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen radyomuz yeni yayın dönemin de yepyeni programları ile yine tüm dinleyicilerin vazgeçemediği bir adres oldu. Dinleyici kitlesini her geçen gün artırarak tüm Türkiye’ ye ve ardından tüm dünya ya ulaşmayı hedeflemiştir. Radyo Ekin bir yandan da sizin ürün ve hizmetlerinizi herkese duyurmayı ve sizin bir marka olmanız konusunda elinden gelen tüm desteği veriyor.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Kültürümüzün, atalarımızın bize en büyük mirası olan türkülerimizi bütün dünyaya duyurmak, sevdirmek ve onları da Türk kültürü ile tanıştırmakta amaçlarımız başında geliyor.Ayrıca bizim dinlediğimiz gibi bizden sonraki nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza da türkülerimizi sevdirmek, dinletmek istiyoruz. Yayınların da Doğu Anadolu, Karadeniz, İç Anadolu, Ege, Trakya, bölgeleri gibi hiçbir ayrım ve ayrıcalık yapmadan her yörenin şarkılarına ve türkülerine yer veren Radyo Ekin’i diğer radyolarından ayıran en büyük özelliği hiç bir siyasi görüşü temsil etmemesi ve diğer müzik tarzlarına da yer vererek herkese hitap etmesi sevdirmektir.
Radyo Ekin
Türkü demek RADYO EKİN demektir…
Halk müziği tüm örneklerini sergileyen 94.3 Frekansından Marmara Bölgesine uydu ve internet aracılığıyla dünyaya yayın yapan Radyo Ekin; sevgisini, hasretini, sevincini ve üzüntüsünü türkülerle anlatan Anadolu insanın sesi olmuş, türkü severlerin vazgeçilmez bir tutkusu haline gelmiş bir radyo istasyonudur.

Yayın Alanı
İstanbul ve Marmara bölgesine FM 94.30 Mhz frekansından karasal yayınımızla ulaşmaktayız.
Web adresimiz aracılığı ile online olarak da radyomuz dinlenebilmektedir. Kısa bir süre sonra uydu yayımız da aktif hale getirilecektir.

Radyo Ekin

İletişim Bilgileri
Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi No:5/8 Kat:5 Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL
Telefon:0212 639 72 23
Fax:0212 654 66 33
E-Posta:info@ekinradyo.com
Genel Müdür & Yayın Yönetmeni
Akif ÖZCAN
Müzik Direktörü
Muzaffer BADILLI
Reklam Müdürü
Sezer ÖZDEMİR

Radyo Ekin

Frekans Bilgileri
TÜRKSAT 3 A
FREKANS:12525
SEMBOL ORANI: 30000
POLARİZASYON:5\6
Radyo Ekin, yöresel, türkü ve benzeri türde en iyi parçaları sizlere sunmaya devam ediyor.Sıcak sohbeti ve programlarıyla dinleyicilerine radyo dinleme keyfi sunuyor.Sitemizden canlı olarak dinlenebilen radyo ekin sizlere bir tık uzaklıkta.Türkü,yöresel parçalar vb türler Radyo Ekin ile sizlerle.Radyo Ekin dinle.Buradan cd kalitesinde dinlenip takip edilebilmektedir.Radyo Ekin dinlemek için doğru yerdesiniz.