radyo-birzamanlar

Radyo Birzamanlar

Radyo Birzamanlar

Hakkında Bilgiler
Radyo Birzamanlar, 19 Nisan 2007 yılında Ankara ilinde iki kardeşin internet ortamında samimi, dostca bir aile ortamı kurmak için kurduğumuz radyomuz ilk olarak flatcast platformunda yayın dönemine başladı. Kısa bir sürede kesintisiz yayını ve kesintisiz sohbeti ile hedeflediği barajı aşarak zirveye tırmanmaya başladı. Flatcast platformunda sohbet bölümünün kötü şahısların hükmetmesiyle aile ortamı kuran radyomuz, kısa bir süre dinleyicilerine mahçup olmuştur.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Radyo Birzamanlar, 15 Şubat 2009 yılında Shoutcast platformuna taşınarak sohbet olayını kaldırarak sadece müzik yayını yapmaya başladı. Böylelikle laflı saldırıların önüne geçmiş olduk, tabiki her zaman saldırılar olmakda ilk zamanlar sadece www.radyobirzamanlar.net adresinden yayınımız vardı. Sunucu hatalarını göz önüne alarak siz değerli dinleyicilerimiz için www.radyobirzamanlar.org ve www.radyobirzamanlar.us adreslerini değişik eyaletlerden sunucu temin ederek kesintisiz yayına aldık.

Radyo Birzamanlar sadece Birzamanlar demiyor. Radyo Birzamanlar dün Yaşadığınız duyguya da birzamanlar diyor. Parçalarımız hergeçen hün dinleyicilerimizin isteği doğrultusunda genişliyor. Ayten Alpman’dan hepsi grubuna – Fusun Önal dan Bendenize bütün zamanlarda parçaları barındırmaktadır. Her türlü parça isteklerinizi sitelerimiz de bulunan iletişim panelinden veya radyobirzamanlar@hotmail.com mail adresimizden bizlere bildirebilirsiniz.

Radyo Birzamanlar

İletişim Bilgileri
Adres: Rüzgarlı Sokak No: 16/53 Ulus Ankara Altındağ – Ankara 06030 Türkiye
e-Posta: radyobirzamanlar@hotmail.com
Telefon: 0546 481 50 88
Cep Telefonu Numarası: 0 533 366 63 84

Radyo Birzamanlar

FM Frekansları
İnternet üzerinden yayın yapmaktadır. FM frekansı bulunmamaktadır. Radyo Birzamanlar dinlemek için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.