Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Barış” için 76 dinleyen yorum yapmış.

 1. EYÜP 13 Şubat 2014

  MERABA BARIŞ DİNLEYİCİLERİ VE ÇALIŞANLARI.BEN ANTEPTEN EYÜP. HASAN YÜKSELİRDEN SİYAH ZÜLFÜN TEL TEL OLMUŞ PARÇASINI RİCA ETSEM ÇALARMISINIZ. İYİ YAYINLAR.

 2. direeenn 02 Mart 2014

  basarilar

 3. direeenn 02 Mart 2014

  emeginize beyninize yureginize saglik

 4. pınar çelik 01 Nisan 2014

  herkeze günaydın harıka bır rayoya elınıze yurgınıze saglık daha guzel parcalar istıyorum:)

 5. mustafa kılıç 08 Nisan 2014

  foto vedat tan 05315576418
  radyo süper

 6. Direenn. Dersim 27 Nisan 2014

  sesinizi ta uzak diyarlara kadar duyurdunuzya daha dune kadar sokakta konusamiyorduk sizler varolun munzur baba sizleri korusun

 7. H.Şahin 07 Mayıs 2014

  merhabalar radyo barış özgürlükcüleri yolunuz açık olsun bilgisayarımın başına oturunca sizleri ve sizlerin ayarındaki aydınlıkdan barışdan özgürlükden adaletden barışdan hukuğun üsdünlüğünden yana olan radyoları dinliyorum.Dileğim ülkemizde barışın kardeşliğin hüküm sürmesi O da olmadığına göre.?? sizlere başarılar diliyorum hoşça kalın

 8. çağlar 11 Mayıs 2014

  çalınan parçaların isimleri bi zaman yazıyordu şimdi neden yazmıyor söyleyen kişiyi tanısak ne güzel olurdu bunu uygulamanız olanaksız mı acaba ….?

  • ali karadag 19 Nisan 2015

   selam ben hollandadan bidinleyiciniz olarak umut altin tastan mevsimsiz kari istiyom tum dersimlileregelsin

 9. Beser Yoluk 29 Mayıs 2014

  Selam barış radyo çalışanları cennet ercandan ''kilit vurdun yüreğime'' adlı parçayı çalarsa sevinirim şimdiden teşekkürler…

 10. kamil 19 Ocak 2015

  yarın benım içın bır parca istıyorum betontaştan kamıl

 11. gökhan 06 Nisan 2015

  bu radyoyu dinledikçe dersimi özlüyorum cennet dersimo…

 12. bayram 19 Nisan 2015

  kolay gelsin arkadaşlar makedonyadan selamlar Ahmet kayadan dersim dörtdag içinde parçasını çalabilirmisinz çok teşekkürler 🙂

RADYO BARış İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Barış

radyo-baris-dinle

Radyo Barış

Radyo Barış,103.0 frekansından Tunceli ve çevresinde yayın yapmaktadır.Genellikle Türkü ve halk ezgilerinin yer verildiği radyo kanalı buradan online olarak dinlenebilmektedir.Radyo Barış yayın kalitesi olarak yeterli düzeydedir ve Tunceli’de büyük oranda dinlenmektedir.

Radyo Barış

Hakkında Bilgiler
Türküler genellikle bir olay, bir arzu ve bir heyecan üzerine doğarlar.Türküler, başlangıçta sahibi belli ürünlerdir. Ancak zamanla, türkünün asıl sahipleri unutulur ve sonraki nesiller tarafından halkın dilinde dolaşa dolaşa farklı coğrafyalara yayılır.

Türküler böylelikle anonimleşirler. Önceleri mahallî hüviyet gösteren türküler, zamanla millî hüviyete bürünürler.
Türkülerin anonimleşmesinde, daha ziyade göçler, kervanlar, askerî sevkler, gurbete iş için gidişler, gezgin halk şairlerinin faaliyetleri, yakın zamanlarda basın ve yayın organları rol oynar.Radyo Barış için türküler oldukça önemlidir.

Yayılma sırasında türkülerin sözlerinde ve ezgilerinde bazı değişiklikler vukua gelir. Kimi zaman bu değişiklikler türküyü tanınmayacak hale getirir; öyle ki, bu eserler karşımıza bir başka türkü olarak dahi çıkabilir.

Radyo Barış

İletişim Bilgileri
Radyo Barış iletişim bilgilerine şuanda erişilemiyor.Fakat ulaşım bilgilerini edindiğimizde radyo dinleme sitemizde bulabileceksiniz.

Radyo Barış

Frekans Bilgileri
Radyo Barış 103.0 frekansından Tunceli ve çevresinde yayın yapmaktadır.Çalınan türküler ve halk müziklerine doymak için buradan Radyo Barış dinleyebilirsiniz..

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?