radyo-35

Radyo 35

Radyo 35

Hakkında Bilgiler
1996 yılının nisan ayında yayın hayatına başlayan Radyo 35, Demirdöğen Şirketler Grubu bünyesinde yayın yapmaktadır. Türkçe müzik formatında yayın yapan Radyo 35, yayın akışı içerisinde genel olarak Türkçe pop müzik türünde şarkılara yer verir.

Pop müziğe kendini adamış olan Radyo 35, İzmir’de 89.0 frekansı üzerinden yayın yapar. Stüdyosu izmir Balçova’da olan Radyo 35, canlı dinleyicilerine gelişen teknolojiyi takip eden ekip ve ekipmanlarıyla yüksek ses kalitesinde yayın yapmaktadır. İzmir’in en çok dinlenen radyolarından biri olan Radyo 35 gün geçtikce popüleritesini arttırmaya devam ediyor.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Dinleyicilerine herzaman en iyisi sloganıyla canlı yayın yapan Radyo 35, yayın akışı içerisinde çeşitli programlarada yer vermektedir. Dinleyiciler Radyo 35‘de yayınlanan programlara istek yollayabilirler. İsteklerinizi cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne girerek Radyo35 yazıp boşluk bıraktıktan sonra mesajınızı girerek 3969’a gönderebilirsiniz.

Düzenlenen programlarda istekleriniz DJ tarafından canlı olarak anons edilip, talep ettiğiniz şarkılara yer verilir. Radyo 35 online yayın ile İzmir’den Dünya’ya sesini duyurmaktadır. Sitemiz canliradyodinle.web.tr Radyo 35 dinleyicilerine günün her saati online kesintisiz olarak yayın yapmaktadır.

Radyo 35

İletişim Bilgileri
Adres: Çağdaş Caddesi Kestane Sokak. No 64/2 BALÇOVA – İZMİR
Telefon: 0232 278 89 89
Fax: 0232 278 90 46
E-Mail: info@radyo35.com.tr

Radyo 35

Frekans Bilgileri
İzmir: 89.0
Bu frekans doğrultusunda izmirden dinlenebilir. Bu radyoyu flash destegine sahipseniz radyo dinleme sitemizden dinleyebilirsiniz. Radyo 35 izmirin en sevilen radyolarından olup durmaksınız yayın yapmaktadır. Radyo 35 sevenlerin sadece yapması gereken burayı ziyaret edip sınırsız müziğin keyfini çıkartmaktadır.