Radyo 16

Radyo 16

Bursa’dan yayın yapmakta olan Radyo 16, Arabesk, Slow müzik ve kimi zamanda Türkçe Pop türünde eserleri dinleyicileriyle paylaşmaktadır. 96.3 Mhz ile Bursa’dan dinlenebilen Radyo 16, aynı zamanda internet üzerinden online olarak da hizmet vermektedir.

Radyo 16

FM Radyo Hakkında
1993 yılında yayın hayatına başlayan Radyo 16, yayın anlayışı ciddiyeti ve istikrarlı kadrosuyla yoğun kamuoyu desteği almıştır.

Türkçe müzik yayınında, seçiciliğiyle Bursa da ön plana çıkmış ve özellikle dinleyici isteklerine duyarlılığıyla ayrı bir saygınlık kazanmıştır.Radyo 16, dinleyicilerine; ileri teknik alt yapısı ve donanımı sayesinde, net bir yayın sunmaktadır.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Araştırmalar gösterdi ki; 17-61 yaş arasındaki hedef kitleye hitap ediyoruz. Ve bu kitle, müzik seçimindeki titizliğimizi ve 10 yıldır değişmeyen programcı kadrosunu tercih sebebi olarak gösteriyor. Çünkü Radyo 16, daima istikrardan yana ve dinleyicilerinin hayatının bir parçası olmanın haklı gururunu yaşıyor…

Yerel ve ulusal bazda yayınladığımız reklamlarda müşterilerimizle ve ajanslarla yaptığımız bire bir görüşmelerde, radyomuzdan memnun kaldıklarını görmek bizi onurlandırıyor.

Kendimizi ifade adına daha anlatılacak çok şey var. Bunlar bazı ayrıntılardan seçtiklerimiz… Dinleyicilerimizin bize olan güveni ve desteğiyle Bursa’nın sesi soluğu olmaya devam etmek en büyük dileğimiz…

Radyo 16

İletişim Bilgileri
Şirket Ünvanı: RADYO 16 FM İLETİŞİM A.Ş.
Yazışma Adresi: B – Blok K:3 D:3 Nilüfer / Bursa / Türkiye
E-posta: bilgi@radyo16.com.tr
Telefon: 0224 329 87 87 – 0224 326 26 16
Uğur KAYNAK – Reklam Koordinatörü

Radyo 16

FM Frekansları
Bursa’dan 96.3 FM frekansı ile uydu aracılığıyla karasal yayın dinleyicilerine ulaşmaktadır. Eğer Radyo 16’yı karasal yayından dinleme imkanınız yoksa, bu sayfamızı ziyaret ederek online Radyo 16 dinleyip, takip edebilirsiniz.