park-fm-dinle

Park FM

Park FM

Hakkında Bilgiler
Ankara üzerinden arabesk ve fantazi müzik formatında yayın yapan Park FM, 2007 yılından bu yana kesintisiz olarak dinleyicilerine müzik ziyafeti veriyor. Alemin park ettiği frekans sloganı ile yayın akışını sürdüren Park FM Ankara’nın en çok dinlenen radyoları arasında yer alıyor. Bu radyolar arasında yer alan bir başka kanalı, Radyo Seymen‘i dinlediniz mi?

Radyonun resmi sitesinin anasayfası sade yapısı ile dikkat çekiyor. Park FM’în anasayfasında, bazı sanatçıların resimleri yer alırken, online çalınan şarkı, sms bölümü, Facebok beğeni bölümü, reklam iletişim numarası ile reklam alanı yer alıyor.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Her nekadar sade yapısıyla dinleyicilerine internet ortamından Park FM online dinle hizmeti vererek Türkiye ve Dünya’ya açılmak hedeflensede, Park FM‘in dinleyici grubunun büyük bölümü Ankara üzerinden yerel dinleyicilerden oluşuyor.

Park FM internet ortamında en çok parkfm.net adresi üzerinden dinlenilmektedir. İstatistiklere yansıyan yüzbinlerce dinlenme sayısı bu durumun en güçlü göstergesidir.

Park FM

Kimler Park FM Dinliyor?
Ankara’da arabesk müzik ve fantazi müzik dinleyici kitlesinin tercih ettiği 1 numaralı radyo olan Park FM bu iki müzik türünde akıllara gelen ilk radyodur. Hergün yayın akışı boyunca çeşitli programlara yer verilen Park FM’de programlar boyunca gelen isteklere ve dj tarafından belirlenen şarkılara yer verilmektedir. Park FM Ankara‘da 96.9 frekansı üzerinden radyo yayını yapmaktadır.

Park FM

İletişim Bilgileri
Medya Park Reklam Yay. A.Ş.
Arabesk/Fantezi müzik türünde yayın yapar.
Adres : Ayaş yolu 23.km 201/A Sincan Ankara
Web Adresi : www.parkfm.net
E-Posta Adresi : hakan@ozanmedya.com
Santral Telefonu (Ankara) : 312 276 03 02
Santral Faksı (Ankara) : 312 276 03 02
Stüdyo Telefonu (Ankara) : 312 276 40 96-98

Park FM

Frekans Bilgileri
96.9 frekansından dinlenebilir.
Park fm Ankara’dan arabesk ve fantazi türünde müzik sevenler için durak olmaya devam ediyor.Gerçekten arabesk ve fantazi türünde müzikleri tercih ediyorsanız, mutlaka Park FM ziyaret etmelisiniz.