ozlem-radyo-dinle

Özlem Radyo

Özlem Radyo,107.8 frekansından Halk türküleri,yerel ezgiler ve yöresel parçalar çalmaktadır.Karasal yayını belirttiğimiz frekans bilgisinden takip edebilirsiniz.Eğer online olarak dinlemek istiyorsanız radyo dinleme sitemizi mutlaka ziyaret ediniz.

Özlem Radyo

Hakkında Bilgiler
Radyo Özlem” yayın hayatına girişiyle birlikte gazetecilik, reklam, halkla ilişkiler, organizasyon ve lobi faaliyetlerini de beraberinde getirdi. Radyo Özlem yayınıyla, kimliği, ilkeleri, amaçları ve misyonuyla kamuoyu önünde dinleyicilerinin sesi ve nefesi olmuştur.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
“Radyo Özlem” kimliğiyle beraber ana konsepti belirleyen özelliğiyle bir formasyon oluşturmuştur. “Radyo Özlem” fikri oluşumlara yön verecek gelişmeleri takip edecek ve denetim mekanizmalarını çalıştırabilecek yaptırım gücüne sahip olduğunu hissetmiştir.

“Radyo Özlem” yayın ilkeleri ve vizyonuyla açık ve net tutumuyla evrensel değerlerle yüklü bir radyo özelliğiyle işlevi itibariyle bir fikrin, bir ekolün, bir aksiyonun öncüsü ve lokomotifi olmuştur.

“Radyo Özlem” kurumsal yapılanmayı kimliği ile başlatmıştır. Bu itibarla herhangi bir radyo olması değil kimlik oluştururken radyoculuk tabelasıyla kendini sınırlı tutmamıştır. Bilakis kitle yayıncılığında radyoculuğu medyadan ve diğer bütün mecralardan kendini daha avantajlı hissetmiştir.

“Radyo Özlem” ‘in yayın konsepti kimliğimiz, kişiliğimiz ve insanlık idealinde yüreğimizde taşıdığımız hizmet heyecanı, coşkusu ve tutkusu olmuştur.

Özlem Radyo

İletişim Bilgileri
Adres: Kemerdere Mevkii Alemdağ Caddesi No: 934 Kat: 3/A – Ümraniye/İSTANBUL
Telefon: +90.216 420 18 51 // +90.216 420 18 52
Fax: +90.216 420 18 53
E-posta: bilgi@ozlemradyo.com.tr

Özlem Radyo

Frekans Bilgileri
107.8 frekansından yayın yapmaktadır.Halk türküleri,yöresel parçaların çalındığı Özlem Radyo buradan canlı olarak online dinlenebilmektedir.Özlem radyo özlediğiniz türküleri sizlere sunmaktadır.En güzel türkülerin sizlere sunulduğu yerdesiniz.Özlem Radyo dinlemek için doğru yeri tercih ettiniz.