mujde-fm-dinle

Müjde FM

Müjde FM,89.6 frekansından arabesk müzik yayını yapmaktadır..En güzel arabesk fantazi parçalarının çalındığı Müjde fm buradan canlı olarak dinlenebilmektedir.Radyo dinleme sitemizi kullanarak Müjde fm i online takip edebilirsiniz.

Müjde FM

Hakkında Bilgiler
İlk FM yayınlarına 1993 yılında başlayan Müjde FM, 1994 yılında 3984 sayılı RTÜK Kanunu’nun çıkmasıyla resmiyet kazanarak tescil edildi. Gelişen radyo yayıncılığı teknolojisini yakından takip eden Müjde FM, gerek dinleyicilerinden gelen istekler ve gerekse T.C. kanunlarının sağladığı imkanlarla 2005 yılında Lisans haklarını çoğaltarak 1 yerine 3 ayrı radyo olarak faaliyetlerini sürdürmeye başladı.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Müjde FM Group 15 Şubat 2011 tarihinde 3984 sayılı RTÜK Yasası’nın yerine konulan yeni 6112 sayılı Kanun ile tüm Lisans İzin Belgeleri güncellenmiş 3 ayrı şirket ve bu şirketlere bağlı farklı radyo yayın istasyonlarından oluşmaktadır.

Müjde FM tüm inançlara saygıyı ön planda tutan yayıncılık anlayışıyla Türkiye’nin ilk ve tek radyosu olma özelliğini sürdürüyor.

Müjde FM müzik ve sözel programlarla dostları ve konuklarıyla Türkiye’ye ve Dünya’ya ulaştırmak istediği sesleri tutarlı bir bakış açısıyla gündeme getirmeyi temel ilke olarak kabul eder.

Müjde FM

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Vişne Sk. No:4 Fazlıoğlu Medya Merkezi Kadıköy – İSTANBUL
Telefon: (0216) 418 58 70
Fax: (0216) 346 96 08

Müjde FM

Frekans Bilgileri
İstanbul 89.6 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.Müjde FM yayın kalitesiyle kendinden söz ettirmektedir.Genellikle Arabesk parçaların çalındığı radyo kanalı buradan canlı olarak dinlenebilmektedir.Online olarak Müjde FM dinleyebilirsiniz.