Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Mersin FM” için 189 dinleyen yorum yapmış.

 1. veli Toroğlu 16 Haziran 2015

  İYİ AKŞAMLAR .. ! ! ! ŞU ANDA MERSİN E TİPİ KAPALI CEZA EVİNDE SİZİ DİNLEYEN BABAM MEHMET TOROĞLU VE ABİM YAŞAR AR İÇİN ” ENVER YILMAZ YOK SENİN ” PARÇASINI ÇALARSANIZ SEVİNİRİM.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. birgül 04 Temmuz 2015

  ben muhammet ÇATI Mersin E Tipi Kapalı cezaevi d12 koğuşundan yatan babama Seyfi doğanay Kaşaları

 3. birgül 04 Temmuz 2015

  ben muhammet Çatı Mersin E tipi Kapalı ceza evi d 12 yatan muhtad çatı canseverden ben ne günler gördümü çalarsıız çokk sevinirim Sana seni seviyurum :DBabam

 4. elasu 08 Ağustos 2015

  harikasınız tolga selamlarrr

 5. Mehmet fenasi kerim 17 Kasım 2015

  Abi selamlar olsun ne yapıyorsun çoluk çocuk iyidir inşallah abi sana burdan selam yollamak istiyorum abi hep pop çalıyor calin tarkandan şıkıdım şarkısını ortalık neşelensin be abi

MERSIN FM İSTASYONU DETAYLARI

Mersin FM

mersin-fm

Mersin FM

Mersin FM,104.6 frekansından Mersin’den yayın yapmakta olan bir radyodur.Arabesk-Fantazi türünde yaptığı yayınlar ile Mersin ve çevresinde oldukça fazla dinlenmektedir.Sizlerde Mersin FM dinlemek isterseniz, radyo dinleme sitemizin Mersin FM sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mersin FM

Radyo Hakkında Bilgiler
Mersin FM 104.6 Mersin’in ilk özel radyolarından olup,kanuni düzenlemelerden sonra şirketleşerek TEPE RADYO TELEVİZYON İŞLETMESİ SAN. TİC. A.Ş. bünyesinde hayatına devam etmektedir.Mersin FM radyosu FM bandından 104.6 frekansından yayın yapmaktadır.

Yönetim ve yayın studyolari Mersin Merkezde olup; vericileri ulusal radyo ve televizyonlarında vericilerinin bulunduğu yüksek rakımlı Kocahamzalı köyündedir. Yüksek verici gücü, kaliteli anten sistemi ve link vasitasi ile dagdan yayin yapmasi sebebi ile çok geniş bir alanda dinlenilmektedir.

Mersin FM 104.6 radyosu kuruluşundan bu yana teknolojiyi yakından takip etmiş, yerel radyo olmasına rağmen ulusal radyo standartlarında ekip ve ekipmanlar kullanmıştır. Yayını Stereo ve R.D.S.’lidir. 2002 yılının sonlarına doğru Radyomer 100.4 , 2006 yılında da Radyo Klas 99,0 gurubumuza katılmıştır.

Mersin FM

Radyo İletişim Bilgileri
Tel : 0 (324) 233 66 55 / 0 (324) 237 27 27
Faks : 0 (324) 232 39 63
Adres : İstiklal Cad. Erden İşhanı No:20 MERSİN
E-mail : info@mersinfm.com

Mersin FM

Radyo Frekans Bilgileri
104.6 Mersin frekans bilgisiyle Mersin FM radyosunu canlı olarak online dinleyebilirsiniz.Arabesk-Fantazi müzikleri dinlemeyi tercih ediyorsanız, mutlaka Mersin FM’e gözatmalısınız.Bu sayfamız aracılığıyla Mersin FM dinleyip,paylaşabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?