Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Medya FM” için 109 dinleyen yorum yapmış.

 1. metin 16 Mart 2014

  Deniz kızı bir güzel proğramının daha sonuna doğru gelmekteyiz inşallah haftaya yine bizlerle olursunuz medya fm de emeği gecenlere dinliyenlere de selam olsun..

 2. yorgun demokrat 22 Nisan 2014

  slm esenlerden drejanlı ulan deli seni sevmiyorum ama yinede dinliyorum çünkü bende malatyalı yım 🙂 🙂 🙂

 3. seçkin karakoc 01 Mayıs 2014

  bırakın bu 1 mayıs saçmalğnı illaki biz bir şey kutlayacğz diyrsanz bu gün kandl gidin kanDİLİ kutlayn

 4. hakan demir 24 Kasım 2014

  sabahtan akşama kadar medya efem türkülerini dinli yoruz artık medya efemin türküleri bağımlılık yaptı bize ercan ışık abime emrah abime gül amlama vede doktora ismini yazamadığım abilerimin vede kardeşlerime çok teşekkür ediyorum çok güzel purokram vede sunuculuk yapı yosunuz sürekli sizin leyiz ben sinopluyum adım hakan medya efemide yıllardan beri dinliyorum işyerimizdeki 250 kişi de sizleri din liyo onlarıda alıştırdım medya efeme saygılar iyigeceler babam sağolsaydı şarkısını çalarsanız çok sevinirim

 5. nursel 30 Ocak 2015

  Ankara'da yaşayan arkadaşım Erzincanlı Aysel Tüfekçioğlu ve ben Nursel Yaşam yokuşunda Savaş'ı sunan sayın Savaş Koç'a güzel sohbetleri için teşekkür ederiz İki saat her konuda bilgi sunmak kolay olmasa gerek… Zülfi Livaneli-Şev val Sam'ın şarkıları da yayına girince, program süper oluyor. Tüm çalışanlara İyi geceler olsun.

 6. nursel 11 Şubat 2015

  Ben -emekli öğretmen Nursel ve Erzincanlı kankam Aysel Tüfekçioğlu biz de bu ödülü kutluyoruz. Başarılarınız daimi olsun diyoruz. Daha nice ödüllere olsun. .Alkışlıyoruzzzz.

 7. nursel 18 Şubat 2015

  İyi akşamlar-Ülker-Nursel Kardeşler ve Aysel Tüfekçioğlu iyi yayınlar diliyoruz.

 8. nızamettın bulutlu 06 Mayıs 2015

  medya ıst umranıye nızamettın bulutlu ıyı yayınlar sızden canan başaran dan olum ver allahım ayrılık verme yı ıstıyorum ıyı akşamlar

 9. murat albayrak 30 Mayıs 2015

  kardeşim bu nasıl bi iştir reklamınızı dinlemekden gına geldi aşağıda bi arkadaşda yorum yazmış sabahdan akşama kadar meyda efem türküleri dinliyormuş hangi ara reklamı bıraktılarda türkü dinletiyorlar bide dümenden polim yapmayın medya fm ile ekin radyoyu kanaldan sildim dinlemeyin kardeşim protesto edin herşeyinde bi zamanı olur sınırı aşmasınlar

 10. haci 29 Şubat 2016

  Medya fm e teşekkürler..servisçi esnafın sesi olduğu için..hamza başkan çarşamba beraberiz inşallah..

 11. MELİKE 23 Mayıs 2016

  maralımmmm can ablam seni çok seviyorumm

 12. MELİKE 23 Mayıs 2016

  can ablam mayıs 31 iple çekiyorum seninle tanışmayı seni çok seviyorummmm

 13. MELİKE 23 Mayıs 2016

  MARALIMMMMM ABLAMM SENİ DÖRT GÖZLE DİNLİYORUZZZZZZ SENİ ÇOK SEVİYORUMMM

 14. Sezgin karakaya 04 Ağustos 2016

  Yakısıklı Abim iyi yayınlar. Bi istegim var. Yudum esmasun ayruluk calarmısın. Aysu büber kardesime selamlar olsun . Fatma Uzuneli cok seviyorum bu parca onlara gelsin

 15. Sezgin karakaya 04 Ağustos 2016

  Abi onu calmassan Özdemir aydoğan – gurbet calarmısın

MEDYA FM İSTASYONU DETAYLARI

Medya FM

medya-fm

Medya FM

Medya FM,93.9 frekansından İstanbul’dan Halk Türküleri ve yerel ezgiler yayınlamaktadır.Türkü dinlemeyi sevenlerin tercih edebileceği bir radyo kanalı olan Medya FM, online olarak bu sayfa aracılığıyla canlı dinlenebilmektedir.Medya FM dinlemek için kullanabileceğiniz bu adresi, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Medya FM

Radyo Hakkında Bilgiler
Bir halkın asıl tarihini yansıtanlar şiirleri, türküleri, ağıtları ve destanlarıdır.
Türk halkı binlerce yıllık tarihinde türküyle düşünüp, türküyle söyleşmeyi bir gelenek haline getirmiştir.
Hayatın en kötü karanlıklarını yırtarak insanların yüreğine ulaşmış, kimi zaman vazgeçilmez bir ezgi, kimi zaman engin aşılmaz dağlardan yükselen bir ağıt, kimi zamanda coşku ve sevincin elçisi olmuş türküler.

Nice sevdalı yürekler türkülerde buluşmuş, dilimizin tuzu biberi olmuş. Medya FM yeni neslinde halk müziğine gönül vermeye başladığı bu dönemde türkülerimizin gelecek kuşaklara da en kaliteli ve modern şekliyle ulaşmasında kararlılığını sizden aldığı güçle sürdürecektir. Türk insanı karanlık kuyularda açılmış çiçekler gibi sevmiş türküleri, türkülerimizi.
Medya FM
Türk insanı binlerce yıllık tarihinde türküyle düşünüp, türküyle söyleşmeyi bir gelenek haline getirmiştir.
Hayatın en kötü karanlıklarını yırtarak insanların yüreğine ulaşmış, kimi zaman vazgeçilmez bir ezgi, kimi zaman engin aşılmaz dağlardan yükselen bir ağıt, kimi zamanda coşku ve sevincin elçisi olmuş türküler… Nice sevdalı yürekler türkülerde buluşmuş, dilimizin tuzu biberi olmuş. Medya FM yeni neslinde halk müziğine gönül vermeye başladığı bu dönemde türkülerimizin gelecek kuşaklara da en kaliteli ve modern şekliyle ulaşmasında kararlılığını sizden aldığı güçle sürdürecektir. Türk insanı karanlık kuyularda açılmış çiçekler gibi sevmiş türküleri, türkülerimizi.

Medya FM

Radyo İletişim Bilgileri
Adres: 4.Levent Huzur Mahallesi, Ahmet Bayman Caddesi, No:7 , Seyrantepe – Şişli / İstanbul
Telefon: 0 212 282 7071
Fax: 0 212 281 2608
E-mail: info@medyafm.com.tr

Medya FM

Radyo Frekans Bilgileri
93.9 frekansından Medya FM dinleyebilirsiniz.Dilerseniz, internet üzerinden radyo dinleme sitemizin Medya FM sayfasını ziyaret ederekte takip edebilirsiniz.Birbirinden güzel türküleri, Medya FM radyo kanalında bulabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?