lokum-fm-dinle

Lokum FM

Lokum FM

Hakkında Bilgiler
Lokum Gibi Radyo! sloganıyla Adana‘da 95.7 frekansı üzerinden yöresel olarak yayın yapmaktadır. Yayın hayatına başlayalı henüz 2 yıl dahi olmadan Adana’nın en çok dinlenen radyosu olma başarısını göstermiştir. Ipsos KMG radyo ölçüm sistemi verilerine göre, Lokum FM‘in Adana’da en çok dinlenen radyosu olduğu belgelenmiştir.

Lokum FM, müzik yayın formatı olarak her türden müziğe yer vermektedir. Karışık müzik yayını yapılan Lokum FM’de en popüler Türkçe şarkılar çalınır. Lokum FM müzik yayının dışında yerel haberler yayını yaparakda bölge halkını bilgilendirmektedir. İstekleriniz için cep telefonuzlarınızın kısa mesaj bölümünden LOKUM yazıp bir boşluk bırakarak, mesajınızı 3834’e gönderebilirsiniz.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Müzik ve yerel haberler yayınları dışında, sporada yer ayıran Lokum FM, spor alanında naklen maç yayını yapmaktadır. Lokum FM Adana‘da canlı yayın aracı olan tek radyodur. Lokum FM’in canlı radyo aracı olan tek radyo istasyonu olması, rakip radyolardan ayıran önemli bir özelliğidir. Radyonun profesyonel yayın vizyonuna sahip olduğunun en güçlü göstergesidir.

Lokum FM

İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Caddesi Kemal Özülkü İş Merkezi Kat:15 No:62 Seyhan / Adana
Telefon: 0322 459 68 16 – 0322 459 68 17
Web: www.lokumfm.com.tr / www.lokumfm.net
Email: lokumfm@lokumfm.com.tr

Lokum FM

Frekans Bilgileri
Lokum FM canlı yayın aracı ile, İstanbul’dan, Van’a, Mardin’den, Fethiye’ye, Trabzon’dan Çanakkale’ye kadar ülkemizde 50 den fazla ilde canlı yayın yaparak Adana’da bir ilke imza atmıştır.

Ayrıca, Lokum FM internet üzerinden online yayın yapmaktadır. Lokum FM online dinlemek için, canliradyodinle.web.tr adresine bağlanıp, Lokum FM sayfamıza gelmenizi öneririz.