Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Lalegül FM” için 77 dinleyen yorum yapmış.

 1. ÜSKÜDARLI 29 Ağustos 2016

  Biz Kurtuluş çocukları,Çanakkale’nin canları,kardan çocukları gördü ALLAHUEKBER dağları,
  Osmanlı’nın torunları soyları Kayı boyları,diz çöktürür eğmez asla HAKTAN gayrıya başları.

  Tanklara geçit vermeyiz,bir şehit bin diriliriz,Vatanı namus biliriz,çiğnetmedik çiğnetmeyiz!
  Ellerimizde al bayrak,dualarda kalplerimiz,1 dolarlık kuklalara son kaleyi verir miyiz?

  Vatanı ihanet sarmış,kılcallara dek yol almış,virüs virüs ilerlerken kendini iyi saklamış.
  Sonuna kadar gideriz ya şerefle ya şehidiz,yıllarca benzer masallar bak bir varmış bir yokmuş.

  S.A. Din kardeşim hayırlı günler olsun siz kıymetli,gül yürekli Lale Gül ailesine,her biri ayrı kıymetli gül yürekli diğer din kardeşlerimize ve samimi kardeşliğe.
  Kardeşlerim öncelikle Sayın Cumhuriyet Halk Parti Liderine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.Sayın Liderimiz lütfen sonuna kadar sürdürünüz mücadelemizi,hatır gönül işlerine bakmadan İNŞALLAH. Tüm kardeşlerimizden de ricamız lütfen bildiğiniz kişiler varsa ihbar ediniz, güvenilir yerlere.Şimdi milli mücadele ruhunu sergilememiz gerekmekte İNŞALLAH,tek yürek ve sabırla ve provokatörlere dikkat ederek.Unutmayalım ki tek bir virüsün kalması dahi yeni virüslerin içeri girmesine sebep olur RABBIMIZ korusun İNŞALLAH.Ayrıca Yavuz Sultan Selim köprüsü Türkiye’ye,millete,ümmete ve tüm insanlığa hayırlı uğurlu olsun İNŞALLAH.Sayın Binali Yıldırım sizden idam müjdesini beklerken, arkadaşlıktan,kıskançlıktan bahsettiniz.Şimdi arkadaşlıktan çok daha önemli bir konu var.Sizin bu konuşmanız bize şu soruyu sordurdu.Sayın Dünya Liderimiz biliyoruz ki aslen onlar yıl evvelinden bu sızıntılar olmuş,en ciddi sızıntılar son şeklini ise son yedi yahut sekiz ayda almış.Şimdi aklımıza takılan soruya sıra geldi İNŞALLAH.Sayın Liderimiz eğer ki,bir darbe girişiminde Lider derdest yahut yok edilse,yerine Başbakan mı geçer?Eğer ki cevabınız evet ise o vakit sizden,kimseyle bir husumetimiz olmadan bir ricada bulunmak istiyoruz İNŞALLAH.Lütfen halk oylarıyla seçilmiş olan Başbakanımızı göreve davet ediniz,eğer ki vatana ihanet gibi bir sorun yok ise.Zira bizim için öncelik şimdi Vatan davasıdır,hatır gönül değil İNŞALLAH.Babanızın adına tahammülleri olmayanların size tahammülleri olabilir mi?Şimdi tüm gül bahçesinden ricamız da şudur,Tenzile valide bizden bir ricada bulunmuş idi.Şimdi İNŞALLAH biz de gül bahçesinden rica ediyoruz ki,Liderimize,ailesine ve birbirimize sonuna kadar sahip çıkacağız İNŞALLAH.Darbe ile ilgili küçük bir fragman izledik ve deniliyor ki en nihayetinde,bizim mecliste yerlerini terk etmeyen liderlere ihtiyacımız var.Rabia’da olduğu gibi şimdi tek liderimiz vardır.O da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır ELHAMDÜLİLLAH.Ayrıca bir çok yerlerde saldırılar olmakta ve anlıyoruz ki,Türkiyeyi bitirme heveslerinden vazgeçmemişler.Yineliyoruz ki,HAZRETİ ALLAH(c.c.) ve RESULÜ ve DUALARIMIZ bizimle İNŞALLAH ve ELHAMDÜLİLLAH. Türkiye’nin zekasını ve gücünü asla küçümsemeyiniz İNŞALLAH.Fırat Kalkanı operasyonunda emeği geçen tüm yiğitlere dualarımız daimdir İNŞALLAH.Ey Osmanlı torunu,siz köprü açılışını cuma günü yaparken ve dualarla açarken sanki biz atalarımızın vaktinde idik gibi hissettik.HAK sizden ve emeği geçenlerden razı olsun İNŞALLAH.Ayrıca Karadenizli kardeşlerimiz lütfen sizler de mücadelenizi en iyi şekilde veriniz İNŞALLAH.Zira aydınlık günler yakındır İNŞALLAH,inanınız.Unutmayalım ki daim HAK galiptir ELHAMDÜLİLLAH.HAK,İslamı ve samimi kardeşliği daim eylesin İNŞALLAH.

  Selam ve DUAYLA-Ümmete Duacı Üsküdarlı

LALEGüL FM İSTASYONU DETAYLARI

Lalegül FM

lalegul-fm-canlidinle

Lalegül FM

Lalegül FM, türkiye üzerinden dini içeriğiyle bilinen ve sıklıkla dinlenen bir radyodur. Lalegül FM, yaptığı programlarla dinleyicilerinin gözünde oldukça değerli bir yere gelmiştir. Gönülleri kazanmak için buradayız diyen Lalegül FM, gönüllere sesleniyoruz demektedir. Sizlerde çeşitli dini içerikli yayınlar dinlemek isterseniz, sitemiz üzerinden Lalegül FM dinleyebilirsiniz.

Lalegül FM

Hakkında Bilgiler

İstanbul da 88.4 frekansında yayın yapan radyo kanalıdır.Dinleyenleri islami ilimler açısından fazlasıyla bilgilendirecek nitelikte güzel programları mevcuttur.Dini içerikli radyolardan farkı, yapılan yerinde tutumlu programlıdır.Gönül yapmak için değil, gönül kazanmak için buradayız..
İmtiyaz Sahibi
Birinci Radyo Televizyon A.Ş. Yönetim Kurulu Adına
Mehmet Kaya

Genel Müdür
Gürsel YILDIZ
gursel@lalegulfm.com

Reklam Müdürü
Suat YILDIZ
suat@lalegulfm.com

Haber Müdürü
İbrahim Soydan ERDEN

Teknik Yönetmen
Ercan GÖR

Gece Yayın Sorumlusu
Mustafa BULUT

Hukuk Danışmanı
Elmadağ Hukuk Bürosu

Lalegül FM

İletişim Bilgileri
Fevzi çakmak mahallesi osman gazi caddesi yılmazer işmerkezi 2/1 kat 4 no 41/ 42
TEL : (0212) 621 11 15
bilgi@lalegulfm.com

Lalegül FM

Frekans Bilgileri
İstanbul Frekans :88.4
Uydu Frekans : TURKSAT 3-A 12653 SEMBOL 4444 YATAY
Lalegül FM, türkiye adına yaptığı dini yayınları ile bilinmektedir. Lalegül FM, içerdiği programlar ve yayınladığı ilahiler ile birçok kullanıcıyı kendine bağlamıştır. Yayını hakkıyla yapan ve dini içeriği hergeçen gün kalitesiyle söz ettiren Lalegül FM, canlı olarak dinlenebilmektedir. Kolaylıkla Lalegül FM dinleyebilmek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?