karmaturk-dinle

Karmatürk

Karmatürk radyo,99.0 frekansından karışık türkçe müzik yayını yapmaktadır.Slow müziklerden,türkçe pop müziklere geniş bir arşivi ve repertuarı olan Karmatürk buradan canlı olarak dinlenebilmektedir.Sizlerde türkçe müziğin en güzel ve farklı örneklerini takip etmek istiyorsanız Karmatürk dinleyebilirsiniz.CRD.WEB.TR kalitesiyle sizlere sunduğumuz radyo kanalını dinlemek için doğru yerdesiniz.
Karmatürk sizlere en güzel pop müzikleri sunuyor..

Karmatürk

Hakkında Bilgiler
KarmaTürk olarak, 99.0 frekansından yayın yapan yerel bir radyoyuz. Radyomuz, kaliteli muzik ve seviyeli yayıncılık ilkeleri üzerine kurulmuştur.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Müziğin içinden gelen herkese ve emeği geçen tüm muzik insanlarina değer vermeyi görev edindik. Bu duruşumuzla muzik piyasasındaki gündemi belirliyoruz. Dinleyicilerimize en iyi muziği, en dolu programlari sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. KarmaTürk’te her yeni güne, hepimiz en dinamik, en enerjik halimizle başliyoruz ve bunu siz sevenlerimize aktarıyoruz.

Karmatürk

İletişim Bilgileri
info@karmaturk.com.tr
Studyo
0216 559 00 30
Santral
0216 559 00 00

Karmatürk

Frekans Bilgileri
99.0 frekansından karasal yayını gerçekleştiren Karmatürk radyo buradan canlı olarakta dinlenip takip edilebilmektedir.Radyo dinleme sitemiz sizlere Karmatürk’ü sunmaktan gurur duymaktadır.En güzel ve güncel türkçe müziklerin yayınlandığı radyo karmatürk sizler için parçaları özenle seçmektedir.Karmatürk dinlemenin en hızlı ve kaliteli yerindesiniz.