karma-love-dinle

Karma Love

Karma Love, aşk şarkıları seven herkesin radyosudur.Karma love sizler için en güzel aşk parçalarını bir araya getiriyor.Yabancı slow aşk parçalarının kullanıcılarına dinletildiği radyodur..Sizlerde yabancı ve slow aşk parçalarını dinlemekten hoşlanıyorsanız, mutlaka radyo dinleme sitemiz üzerinden karma love dinlemelisiniz ve paylaşmalısınız.

Karma Love

Hakkında Bilgiler
“Aşk Her Dilde Aşktır”
Dünya’ nın neresinde olursaniz olun, aşk hep heyecanla ve tüm güzellikleriyle yaşanır. KarmaLove’ da, sizinle dünyanın her yerinden, her dilden aşk şarkılarını paylaşıyoruz. Karma Love, yalnız aşıkların değil, easy music dinlemekten hoşlanan herkesin frekansıdır.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Karma Love dünyanin her yerinden websitesinden dinlenebilmektedir. KarmaLove, Almanya’ dan Küba’ ya kadar çok farklı ülkelerden dinleyici kitlesine sahiptir. Kaliteli yayıncılık ve kesintisiz müzikle her zaman sizinleyiz..

Karma Love

İletişim Bilgileri
Beyaz Radyo Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.
Web Adresi
www.karmalove.com.tr
E-Posta Adresi
info@karmalove.com.tr
Santral Telefonu
216 559 00 00
Santral Faksı
216 559 00 01

Karma Love

Frekans Bilgileri
İstanbul : 104,80
Karma love dinlemek için bu frekans ayarlarını yapmanız gerekmektedir.İstanbul üzerinden karasal yayın aracılığıyla dinleyebileceğiniz gibi, radyo dinleme sitemizi ziyaret ederekte bu güzel yabancı aşk parçalarının tadına varabilirsiniz.Bunun için tek yapmanız gereken Karma Love adlı sayfamıza gelmektir.