Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Kapadokya FM” için 81 dinleyen yorum yapmış.

 1. ekrem 12 Ekim 2015

  kendi adıma söyleyim ayrıldıgım kişiyle asla dost kalamam

 2. Yağmur 19 Ekim 2015

  Iyi akşamlar sıradaki parcayi Türkan nazende ve mehmet hocaya ayrica kalabada kasabasında öğretmenlik yapan tum meslektaslarima gelsin.

 3. Gamze tasgin 12 Şubat 2016

  Merhaba nevsehir cezaevinde olan biricik babama bana bir masal anlat baba sarkisini armagan ediyorum calarsaniz cok sevinirim seni cok seviyoruz babacim torununda gayetiyi merak etme dort gozle yolunu bekliyoruz kizin gamze

 4. bahar yurtbaşı 12 Şubat 2016

  iyi akşamlar diliyorum nevşehir e tipi kapalı cezaevinde yatan sevgili eşim ilhan yurtbaşına sıradaki şarkıyı armağan ediyorum gamze bünyamin melih poyraz seni çok seviyoruz

 5. Oğuzhan 22 Temmuz 2016

  Gökhan namlı sevme

KAPADOKYA FM İSTASYONU DETAYLARI

Kapadokya FM

kapadokya-fm

Kapadokya FM

Kapadokya FM, Nevşehir ve çevresinde 94.5 frekansından yayın yapmaktadır.Kapadokya FM radyosunda müzik türü olarak bir çok türü bulmanız mümkündür.Slow,rock,pop vb. birçok alandan parçaları dinlemeniz olasıdır.Online olarak dinlemek isterseniz, bu sayfa aracılığıyla dinleyip, takip edebilirsiniz.

Kapadokya FM

Radyo Hakkında Bilgiler
Radyo reklamlarının tüketici üzerindeki etkisi ve maliyetlerinin televizyon ve gazete reklamlarına göre daha düşük olması, radyonun reklam kampanyalarında diğer medyalara göre daha verimli olmasını sağlar. Ayrıca radyo reklamları yerinde ve hedef kitleye göre kullanıldığında marka bilinirliği ve satın alma etkisi açısından televizyon ve basına göre daha etkilidir.

İşyeriniz var fakat yakın çevreniz ve sizden başka kimse adresini bilmiyor, kimse ziyaret etmiyor, işyerinizin varlığı yokluğu belli değilse; Kapadokya FM’de reklamınız yapılmamış demektir.

İş hayatında erişilebilirlik çok önemlidir. Potansiyel müşterinizin sizi kolay bulmaları ya da sizin onlara direk ulaşabilmeniz rakiplere fark atmanızı sağlayabilir. Üstelik hesaplı bütçelerle etkili reklam yapmanın mümkün olduğunu iddia ediyoruz. Müşteri portföyü yaratmada en etkili mecralardan biri de tabi ki Radyo Reklamcılığı.
Kapadokya FM
7 den 70 e herkesin rahatlıkla anlayabileceği zihinde kalıcı ve etkili metinler hazırlanan ve teknik bakımdan zengin sunum çalışması kullanımı kolay ve çok amaçlı bir etkileşimli tanıtımı hedeflemektedir. Müşterilerinize etkili bir şekilde sunum yapabilir ve firmanızın prestijini güçlendirebilirsiniz.

Kapadokya FM

Radyo İletişim Bilgileri
Telefon: +90 (384) 213 24 39
Faks: +90 (384) 213 99 85
E-mail: radyo@kapadokyam.com
Adres: P.K. 10 Nevsehir – Merkez

Kapadokya FM

Radyo Frekans Bilgileri
Nevşehir 94.5 frekansından yayın yapmaktadır.Online olarak internet üzerinden dinlemek isterseniz radyo dinleme sayfamızdan bunu gerçekleştirebilirsiniz.Farklı türlerde müzikleri bir arada dinlemeyi seven biriyseniz, Kapadokya FM tam size göre.Kapadokya FM dinlemek için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?