kapadokya-fm

Kapadokya FM

Kapadokya FM, Nevşehir ve çevresinde 94.5 frekansından yayın yapmaktadır.Kapadokya FM radyosunda müzik türü olarak bir çok türü bulmanız mümkündür.Slow,rock,pop vb. birçok alandan parçaları dinlemeniz olasıdır.Online olarak dinlemek isterseniz, bu sayfa aracılığıyla dinleyip, takip edebilirsiniz.

Kapadokya FM

Radyo Hakkında Bilgiler
Radyo reklamlarının tüketici üzerindeki etkisi ve maliyetlerinin televizyon ve gazete reklamlarına göre daha düşük olması, radyonun reklam kampanyalarında diğer medyalara göre daha verimli olmasını sağlar. Ayrıca radyo reklamları yerinde ve hedef kitleye göre kullanıldığında marka bilinirliği ve satın alma etkisi açısından televizyon ve basına göre daha etkilidir.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
İşyeriniz var fakat yakın çevreniz ve sizden başka kimse adresini bilmiyor, kimse ziyaret etmiyor, işyerinizin varlığı yokluğu belli değilse; Kapadokya FM’de reklamınız yapılmamış demektir.

İş hayatında erişilebilirlik çok önemlidir. Potansiyel müşterinizin sizi kolay bulmaları ya da sizin onlara direk ulaşabilmeniz rakiplere fark atmanızı sağlayabilir. Üstelik hesaplı bütçelerle etkili reklam yapmanın mümkün olduğunu iddia ediyoruz. Müşteri portföyü yaratmada en etkili mecralardan biri de tabi ki Radyo Reklamcılığı.
Kapadokya FM
7 den 70 e herkesin rahatlıkla anlayabileceği zihinde kalıcı ve etkili metinler hazırlanan ve teknik bakımdan zengin sunum çalışması kullanımı kolay ve çok amaçlı bir etkileşimli tanıtımı hedeflemektedir. Müşterilerinize etkili bir şekilde sunum yapabilir ve firmanızın prestijini güçlendirebilirsiniz.

Kapadokya FM

Radyo İletişim Bilgileri
Telefon: +90 (384) 213 24 39
Faks: +90 (384) 213 99 85
E-mail: radyo@kapadokyam.com
Adres: P.K. 10 Nevsehir – Merkez

Kapadokya FM

Radyo Frekans Bilgileri
Nevşehir 94.5 frekansından yayın yapmaktadır.Online olarak internet üzerinden dinlemek isterseniz radyo dinleme sayfamızdan bunu gerçekleştirebilirsiniz.Farklı türlerde müzikleri bir arada dinlemeyi seven biriyseniz, Kapadokya FM tam size göre.Kapadokya FM dinlemek için bu sayfayı kullanabilirsiniz.