hedef-radyo-dinle

Hedef Radyo

Hedef Radyo,Ankara 91.8 frekansından yayın yapmaktadır.Yayın içeriği olarak Din ve Tasavvuf üzerine yayınlar yapmaktadır.Karasal yayın frekansından yada online olarak dinlenebilmektedir.İnternet üzerinden dinlemek isterseniz, canlı radyo dinleme sitemizi ziyaret edip, Hedef Radyo sayfamıza gelmeniz yeterlidir.

Hedef Radyo

Hakkında Bilgiler
Alanında ilk olma özelliği ile birlikte, yıllardır sürdürdüğü ilkeli yayını; insana değer veren, insanı ön plana çıkaran, milli ve manevi duygulara hitap eden bir sesle insanlığın her zaman yanında olduğunu hissettirmiştir.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Modern yayın ekipmanları, Modern yayın binası ve alanında uzman programcıları ile paylaşma erdemine bilimsel edebi ve sosyal konuları da alarak ulaşmıştır dinleyicisine.
Hedef Radyo
Zengin bir kültürün izlerini damıtarak kurumsallığın ötesinde manevi bir coşkuyu da taşımıştır. Müziğin tonlarına seçiciliği, yayın anlayışına bilgiyi, paylaşımı ve her sese yeni bir renk diyen yaklaşımıyla, radyoculuk sorumluluğunu ticari kaygıların önüne alarak bu ülke insanına niteliğin ve kalitenin örneklerini sunma gayretleri içerisinde olmuştur.

Gündemi takip eden değil, gündem belirleyen yenilikleri ve ilkleri dinleyicisiyle tanıştıran, bazen davetsiz bir misafir bazen de saatlerce kapatılmayan inatçı bir frekans olmuştur.
Hedef Radyo
Her şeyden önemlisi tercih hakkını doğrudan yana kullanmış, ihtiyaç duyulduğunda buradayım diyebilmiş, devam edebilen, yolda kalmayan ve her günü bir öncekinden daha iyi olan bir radyo olarak kalmıştır.

Hedef Radyo

İletişim Bilgileri
PK.74 Yenişehir /ANKARA
İstanbul yolu 6.km Erciyes İşyerleri Sitesi 9.Cad. No:20
MACUNKÖY /ANKARA
Muhaberat (Tel): 0312 397 78 37- 38 Belgeç (Faks): 0312 397 77 09
Reklam Servisi: 0312 397 77 16

Hedef Radyo

Frekans Bilgileri
91.8 frekansından yayın yapmaktadır.Din ve Tasavvuf konularında oldukça fazla dinlenen radyo kanalı buradanda takip edilebilmektedir.Birbirinden güzel ilahilerin, sohbetlerin yayınlandığı Hedef Radyo dinlenebilmektedir.Hedef Radyo türünde ilk olarak sizlere güzel bir yayın sunuyor.