guvener-radyo

Güvener Radyo

Güvener Radyo, slow pop müzik türünde 101.2 FM frekansı ile Hakkari’den yayın yapmaktadır. Güvener Radyo dinlemek isteyenler burayı takip edebilirler.

Güvener Radyo

FM Radyo Hakkında
Hakkâri’de yıllardır yayın yapan Hakkâri FM radyosu bundan böyle yeni yönetimi ile 101.2 frekansından Radyo Güvener olarak yayınına devam edecek.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Hakkari FM Radyo Tv A.Ş’yi şirketleri bünyesine dahil eden Hakkârili genç iş adamı Sadrettin Güvener ile gazeteci Senar Yıldız, yayına başlayan radyonun yapılacak olağan genel kurulu toplantısından sonra Hakkâri Radyo Güvener adıyla yayınlarına devam edeceğini belirtiler.
Güvener Radyo dinlemek için bu sayfa size yeterli olacaktır.
Güvener ve Yıldız yönetiminde yeni yayın dönemine giren Güvener Radyo, karasal ve internet ortamında yaptığı kaliteli yayınlarıyla şimdiden herkesin beğenisini topladı.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Güvener Radyo’nun beğeniyle dinlenildiğini belirten Senar Yıldız: “Amacımız halkımıza kaliteli bir yayın sunmaktı. Bu nedenle yayıncılıkta önceliğimizi teknik altyapıya verdik. Ardından profesyonel programcı kadromuzla yayınlarımıza başladık. Halkımız Güvener Radyo’yu çok benimsediklerini gönderdikleri yüzlerce SMS ve mektuplarla gösterdiler. Bu gün Güvener Radyo 24 saat Hakkari ve çevresine karasal, cd ses kalitesi ile internet yoluyla tüm dünyaya sesini ulaştırabilmektedir” dedi.

Güvener Radyo

FM Radyo İletişim
Bulunamamıştır.

Güvener Radyo

Radyonun Frekansları
Hakkari ve çevresinden 101.2 FM frekansı ile dinlenebilmektedir. Eğer karasal yayın üzerinden takip etmek yerine online olarak dinlemek isterseniz, Güvener Radyo sayfamızı ziyaret ederek dinleyebilirsiniz.