Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Güvener Radyo” için 96 dinleyen yorum yapmış.

  1. özkan öztürk 17 Aralık 2014

    Slm iyi Akşamlar sorunun cevapı kaştır ben Özkan öztürk Gökan abi

  2. mizgin rojda aytan 31 Aralık 2014

    mizgin rojda aytan sorunun cevabı 17 ağostos 1957 süriye kamışlı

GüVENER RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Güvener Radyo

guvener-radyo

Güvener Radyo

Güvener Radyo, slow pop müzik türünde 101.2 FM frekansı ile Hakkari’den yayın yapmaktadır. Güvener Radyo dinlemek isteyenler burayı takip edebilirler.

Güvener Radyo

FM Radyo Hakkında
Hakkâri’de yıllardır yayın yapan Hakkâri FM radyosu bundan böyle yeni yönetimi ile 101.2 frekansından Radyo Güvener olarak yayınına devam edecek.

Hakkari FM Radyo Tv A.Ş’yi şirketleri bünyesine dahil eden Hakkârili genç iş adamı Sadrettin Güvener ile gazeteci Senar Yıldız, yayına başlayan radyonun yapılacak olağan genel kurulu toplantısından sonra Hakkâri Radyo Güvener adıyla yayınlarına devam edeceğini belirtiler.
Güvener Radyo dinlemek için bu sayfa size yeterli olacaktır.
Güvener ve Yıldız yönetiminde yeni yayın dönemine giren Güvener Radyo, karasal ve internet ortamında yaptığı kaliteli yayınlarıyla şimdiden herkesin beğenisini topladı.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Güvener Radyo’nun beğeniyle dinlenildiğini belirten Senar Yıldız: “Amacımız halkımıza kaliteli bir yayın sunmaktı. Bu nedenle yayıncılıkta önceliğimizi teknik altyapıya verdik. Ardından profesyonel programcı kadromuzla yayınlarımıza başladık. Halkımız Güvener Radyo’yu çok benimsediklerini gönderdikleri yüzlerce SMS ve mektuplarla gösterdiler. Bu gün Güvener Radyo 24 saat Hakkari ve çevresine karasal, cd ses kalitesi ile internet yoluyla tüm dünyaya sesini ulaştırabilmektedir” dedi.

Güvener Radyo

FM Radyo İletişim
Bulunamamıştır.

Güvener Radyo

Radyonun Frekansları
Hakkari ve çevresinden 101.2 FM frekansı ile dinlenebilmektedir. Eğer karasal yayın üzerinden takip etmek yerine online olarak dinlemek isterseniz, Güvener Radyo sayfamızı ziyaret ederek dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?