genc-fm-dinle

Genç Radyo

Genç Radyo 104.3 frekansından Türk Sanat Müziği(TSM) türünde yayınlar yapmaktadır.Dinleyicilerine sunduğu kaliteli eserler ile hizmet etmektedir.Sizlerde birer TSM hayranıysanız mutlaka Genç Radyo dinlemelisiniz.Bunun için tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret edip Genç Radyo sayfamıza gelmektir.

Genç Radyo

Hakkında Bilgiler
1993 YILINDA YAYIN HAYATINA BAŞLAYAN GENÇ RADYO;TÜRKÇE POP MÜZİK VE YABANCI MÜZİK FORMATINDA 2006 YILINA KADAR YAYIN YAPTI.ÖZELLİKLE 1996 YILINDA YAPTIĞI TEKNİK YATIRIM VE KURDUĞU PROĞRAMCI KADROSUYLA KONYANIN EN GÖZDE RADYOSU OLDU.O DÖNEMLERDE YAPILAN YEREL ÖLÇÜMLEMELERDE RAKİPLERİNE AÇIK ARA FARK ATAN GENÇ RADYO,YAYIN KONSEPTİYLE YILLARCA 1 NUMARA OLMAYI BAŞARDI.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
POPÜLER MÜZİK ÇALAN RADYOLARIN SAYISININ ARTMASIYLA,YAKLAŞIK ALTI AY SÜREN PİYASA ARAŞTIRMALARI SONUCUNDA FARKLI BİR KULVAR SEÇİLDİ.BU KULVARIN ADI; KÜLTÜRÜMÜZÜN TEMELİNİ OLUŞTURAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ VE TÜRK HALK MÜZİĞİ FORMATIYDI…HEM TÜRK SANAT MÜZİĞİNİ VE TÜRK HALK MÜZİĞİNİ YENİ NESİLE SEVDİRMEK HEMDE BU TARZI SEVEN DİNLEYİCELERE GÜZEL ESERLER SUNMAK İÇİN YOLA ÇIKILDI…BAŞARILDI.!TÜRKİYENİN EN ÖNEMLİ ARAŞTIRMA FİRMASI ;KMG-İPSOS ÖLÇÜMLEMELERİNDE GENÇ RADYO;ÜST SIRALARDA YERALMAYA DEVAM EDİYOR.

EVLERDE,İŞYERLERİNDE,ARAÇLARDA,TOPLUMA AÇIK EĞLENCE MEKANLARINDA,KAMU ALANLARINDA,BİLGİSAYARLARDA GENÇ RADYO DİNLENİYOR.

TÜRK SANAT MÜZİĞİNİN KALBİ BU FREKANSTA ATIYOR;BURASI GENÇ RADYO

Genç Radyo

İletişim Bilgileri
Vatan Cad. Selay İşhanı Kat : 2 No:204 / 42052 SELÇUKLU / KONYA – TÜRKİYE
Telefon: (332) 323 93 33
Faks: (332) 323 68 23
E-Posta: bilgi@gencfm.com

Genç Radyo

Frekans Bilgileri
Genç Radyo 104.3 frekansından karasal yayın yapmaktadır.Türk Sanat Müziğinin en güzel örneklerinin yayınlandıgı radyo kanalı, radyo dinle denildiğinde akla gelen sitelerden olan CRD.WEB.TR’de online olarak dinlenilebilmektedir.Sizlerde Genç Radyo aracılığıyla TSM dinlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.