Fıstık FM

Fıstık FM

Fıstık FM

Hakkında Bilgiler
2003 tarihinden beri Samsun’da yayın yapmakta olan Fıstık FM, özellikle Çarşamba ilçesinde oldukça yoğun bir şekilde dinlenmektedir. Ağırlıklı olarak Arabesk – Fantazi müzik türündeki eserlere yer veren radyo istasyonu, özenle hazırlamış olduğu müzik listelerini dinleyici kitlesi ile paylaşmaktadır.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
2010 tarihinden sonra Fıstık FM, yayın merkezini Samsun’a bağlı olan İlkadım’a taşımıştır. Frekans olarak 88.4 ile insanlara ulaşmakta olan radyo kanalı, bağlı olan tüm ilçelerde sorunsuz bir şekilde takip edilebilmektedir. Slogan olarak “Orta Karadeniz’in 1 Numaralı Radyosu” ile kendini tanıtan Fıstık FM, müzik piyasasında olan tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip etmektedir. Ayrıca sadece müzik ile yetinmeyen radyo yetkilileri, çeşitli etkinlik ve konserler ile sosyal ortamı da artırmaktadır.

Fıstık FM

İletişim Adresleri
Adres: 19 MAYIS MAH. MEVLEVİHANE CADDESİ GÜNEYSU İŞHANI KAT:4 NO:22
Merkez – Samsun
E-Posta: fistikfm88.4@hotmail.com
Telefon: 0362 431 45 33
Cep Telefonu Numarası: 0545 760 54 55

Fıstık FM

Karasal Frekansları
Karasal yayın aracılığıyla dinlemek isteyenler, FM 88.4 frekansını kullanarak bağlanabilirler. Fıstık FM, böyle bir imkanı olmayanların da kendilerini dinleyebilmesi için online olarak hizmet vermektedir. Fıstık FM sayfamızı ziyaret ederek internet üzerinden takip edebilirsiniz.