esas-radyo-dinle

Esas Radyo

Esas Radyo,105.0 frekansından Konya’da Slow ve Türkçe Pop türünde yayınlar yapmaktadır.Uzun zamandır içinde bulunduğu radyo sektöründe en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.Yayınladığı birbirinden güzel müzikler ile yeterli sayıda dinleyici sayısına ulaşmıştır.Sizlerde Esas Radyo dinlemek isterseniz, sitemizi ziyaret edip Esas Radyo sayfamıza gözatınız.

Esas Radyo

Hakkında Bilgiler
1994 yılında başladı yayın hayatına;
Radyo yayıncılığında özel girişime izin verilmesiyle birlikte ; çok sayıdaki yerel radyo istasyonu arasından istikrarlı seyriyle sıyrıldı ve 2003 yılı başına kadar karma popüler müzik yayınıyla çok sevildi.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Müzik kalitesi o denli beğenildi ki; 2003 – 2006 yılları arası firma reklam yayınları yapmaksızın kitlesinin müzik dinleme anlayışına yön verdi.

Dinleyicisinin zevkleri doğrultusunda reklamsız yayın sürecinin başlangıcı olan 2003 yılından bu yana sadece Türkçe Popüler Slow Müzik yayını yaparak dinleyici sayısını ve memnuniyetini her geçen gün artırdı ve 2006 yılından bu yana farklı kaynaklarca yaptırılan radyo dinlemeye dair kamuoyu araştırmalarında kendi kategorisindeki birinciliğini hep korudu.

Şimdi seçkin reklam kuşaklarıyla seçkin firmaların seçkin hizmetlerini, seçkin tüketicilerle buluşturuyor.

Amaç seviyeli yayıncılık yapmaktı;
Konuşmacı programcı olmaksızın 24 saat kesintisiz Türkçe Popüler Slow Müzik yayını ile ESAS RADYO bunu başardı.

Slow müzik (diskolar ,eğlence yerleri, kutlama partileri, düğünler vs. gibi ) çok özel ortamlar dışında dinlenmede sürekliliği olan bir tarzdır.

Türkçe Müzik , hedef kitlenin %99’unun ortak lisanı ile sunuluyor olması itibariyle hissederek dinlenmede sürekliliği olan bir tarzdır.

Sadece Türkçe Popüler Slow Müzik yayını yapabilmek çoğu arşivde yer bile almayan çok eski klasiklerden yine çoğu arşivde henüz yer almamış en yeni albümlerden en yeni şarkıları harmanlayıp belli bir çizgi ve kimlikle dinleyiciye sunabilmektir.

Hiç konuşmacı programcı olmaksızın 24 saat kesintisiz Türkçe Popüler Slow Müzik bu seviyeli yayın akışı içerisinde konuşmalardan kaynaklanabilecek herhangi bir olumsuzluğa bir gayri ciddiliğe yer vermeme gayretindendir.

Bu Gayretle Esas Radyo
Evde ,İşyerinde,Araçta ,Kamusal Alanlarda dahi; zihni yormayan , dikkat dağıtmayan ,o anki önemli bir uğraşınızdan alı koymayan (örneğin işyerinizde müşterinizle diyalogunuza , bir konuğunuzla sohbetinize , güzel bir akşam yemeğinde sükunetinize mani olmayan) rahatsızlık vermeyen bir istasyon olarak ,her yaş grubundan kitleler tarafından tam gün sevilerek takip edilmeyi başarmıştır.

Tüm Zamanların En Güzel Türkçe Pop Slow Şarkıları ile HAYATINIZA BAMBAŞKA BİR RENK,VAZGEÇİLMEZ BİR TUTKU!

Esas Radyo

İletişim Bilgileri
Adres: Beyazıt Mah. Sultancem Cad. Büyükceren Ap. No:4/2 KONYA
Telefon: 0.332 351 0 900
Fax: 0.332 351 0 666

Esas Radyo

Frekans Bilgileri
Esas Radyo Konya 105.0 frekansından yayın yapmaktadır.Türkçe Pop ve slow müzik türünde radyo dinlemeyi planlıyorsanız mutlaka Esas Radyo kanalına gözatmalısınız.Esas Radyo dinlemek için tek yapmanız gereken radyo dinleme sitemizi ziyaret edip Esas Radyo sayfamıza gelmektir.