Efkar FM

Efkar FM


Efkar FM, internet üzerinden Arabesk-Fantazi müzik türünde yayın yapmakta olan bir web radyosudur. DJ’ler tarafından seçilen arabesk parçaların dinleyiciye sunulduğu radyo kanalı, yayın kalitesi olarak iyi bir düzeydedir. Radyo dinletmenin yanı sıra sohbet imkanı da sunan istasyon, sitemizin bu sayfası kullanılarak online bir şekilde takip edilebilmektedir. Ayrıca, insanlar radyonun resmi sitesinde forum üzerinden bilgi alışverişinde bulunmaktadırlar.
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Efkar FM

Hakkında Bilgiler
“Şarkıların Efkârı” Sloganıyla yola çıkan ve ağırlıklı olarak Arabesk tarzı şarkılara yer veren Efkâr Fm’de yayın çizelgemiz bu sayfada yer alanlardan ibarettir.

Adından da anlaşılacağı üzere Efkâr Fm; akşam saatlerinden itibaren her gecenin geç vakitlerine kadar, efkâr dağıtmak isteyen kitlesine gerek hüzünlü ve gerekse “damar” diye nitelendirdiğimiz şarkılarla hitab etmekte, gerek dinleyenlerinden ulaşan “İstek ve Mesajlar” ve gerekse Gönüllere Taht Kuran Sanatçılardan derlediği şarkılarla bir “Müzik Ziyafeti” sunmaktadır..

Efkar FM

İletişim Adresleri
Şuanda mevcut değil, ileride güncellenecektir.

Efkar FM

Frekansları
Karasal yayın üzerinden dinlenme imkanı bulunmamaktadır. Sadece internet üzerinden online olarak dinleyip, takip edebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için web sitemizin Efkar FM sayfasına gözatmanızı önermekteyiz. Kolaylıkla Efkar FM’i dinleyip, sizde aktivitelerde bulunabilirsiniz.