Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Dost FM” için 37 dinleyen yorum yapmış.

 1. Miranur 24 Aralık 2013

  LeyYa Cok GüzeL buluyorum Radyonuzu ÖzeLikLe Arif YıLdız Cok GüzeL anlatıyorsunuz Beni Çok ayDınLatıyosunuz Bende Bir kanaldayım Hemen Hemen Hergun DinLiyorum Sizi Ve yayını Veriyorum

 2. Taha ŞİMŞAT 29 Aralık 2013

  bu yayını yapanlardan Allah razı olsun AMİN

 3. hayriye 08 Ocak 2014

  çocuğu olmayanlarla ilgili ne dersiniz,

 4. tuncay karabak 08 Şubat 2014

  gayet hoş ve eğitici bir frekans. Yapandan, aracı olandan, çalışanlardan ve dinleyenden ALLAH (C.C) razı olsun .

 5. mehmet 17 Mayıs 2014

  hoca cok güzel konuştu

 6. Mehmet 19 Haziran 2014

  dost fm in bursa da frekansı yok. Lütfen Bursa da frekans tanımlayın.

 7. sena 09 Aralık 2015

  allah sizden razı olsun hocamızın sohpedinde söylediği dua kitabının ismini tekrar ögrenebilirmiyiz iyi yayınlar

DOST FM İSTASYONU DETAYLARI

Dost FM

dost-fm

Dost FM

Dost FM,Ankara’dan Din ve Tasavvuf konularıyla alakalı yayınlar gerçekleştirmektedir.İnternet üzerinden online olarak dinleyebileceğiniz Dost FM, birbirinden güzel ilahiler ve programlarıyla sizlere güzel dakikalar sunmaktadır.Bu sayfadan Dost FM dinleyebilirsiniz.

Dost FM

Radyo Hakkında Bilgiler
Evde radyonuzun kulağını hafifçe çevirdiğinizde size en nadide kitaplardan göz nuruyla süzülmüş sözleri letafetle okuyan bir dost.

Yolda giderken, trafikten bunalmışken, tekdüze müziklerin sığ tesellilerinden yüz çevirmişken, şehrin duvarlarını delip geçen yüreğinizi sıcacık sarıp sarmalayan bir hitap çiçeği…

Radyo dinlemek ne televizyon seyretmeye benziyor ne de kitap okumaya. Seyretmek kadar tüketici değil, okumak kadar yorucu değil. Okumalardan süzülmüş, hayat tecrübesiyle kristalleşmiş güzellikleri bir insan sesinin aynasında sıcağı sıcağına duymak bambaşka bir güzelliktir.

Klişe söylemlerden uzak, ağır entelektüel kalıpların dışında, ilk dinleyene biraz da acemilik kokan bir heyecanla şehirde bir dost sesi olarak var oldu Dost FM. Dinleyicileri ile “dinleyici” olma ötesinde derin bağlar kurdu. Bazen bir ağabey sıcaklığıyla yol gösterdi. Bazen bir anne şefkatiyle seçenekler sundu. Ne olursa olsun, hakikatin ve şefkatin sesi olma kararlılığında oldu. Her şeye rağmen bir şehrin kalbi olduğunu hatırlatarak özgün sesini ve içten sözünü kararlı bir nehir gibi akıtmayı sürdürdü.

Dost FM, aktüel ve popüler olanın değil; gerçeğin, iyiliğin ve güzelin peşinde oldu. Bu sebeple kavgacı değil, öğrenmeye ve paylaşmaya dayalı bir dil kullanan Dost FM, kötüyü tartışma konusu bile etmeden sadece iyi olanı anlattı.

Dost FM

Radyo İletişim Bilgileri
Adres : İstanbul Caddesi Devrez Sokak No:1 İskitler-Ankara
Telefon: 0312.341 21 21
Faks : 0312.384 66 33
e-posta: iletisim@dostfm.com
Canlı Yayın Telefonları
Ankara:0312.341 90 00
İstanbul: 0212.511 20 41

Dost FM

Radyo Frekans Bilgileri
Dost FM internet üzerinden dinlenebilen bir radyodur.Ankara’dan yaptığı Dini ve Tematik yayınlarıyla bir çok dinleyiciyi kendine bağlamıştır.Sizlerde Dost FM online dinlemek istiyorsanız, radyo dinleme sitemizin Dost FM sayfasına gözatmanızı öneriririz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?