corlu-fm

Çorlu FM

Çorlu FM, Tekirdağ 102.7 frekansı ile Türkçe Pop, Slow müzik türlerinde yayınlar yapmaktadır.Online olarakda dinlenebilinen Çorlu FM, bu sayfa aracılığıyla sizlerle.

Çorlu FM

Radyo Hakkında
1993 yılında kurulan radyomuz, kurulduğu günden bu yana tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve çağın tüm gereksinimlerine ulusal radyolarla eş zamanlı olarak cevap veriyor.

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
Ülkemizin tam otomasyon sistemine geçen ilk yerel radyoları arasında yer alan Çorlu FM, bölge halkını RDS (Radyo Data Sistemi) ile tanıştırdı.Çorlu FM, sistem sayesinde şarkının, şarkıcının, bestecinin isimlerini ve albümlerin kaç yılında yayınlandığına dair bilgileri de dinleyicileri ile paylaşmaya devam ediyor.

RDS sayesinde Türkiye genelinde bir ilk olarak, T.C. Merkez bankası döviz kurları ve çapraz kurlarının dinleyicilere aktarımını gerçekleştiren Çorlu FM, dünya radyolarında ve ulusal televizyonlarda kullanımı tercih edilen RCS’i kullanan Türkiye’de ilk yerel radyo olmayı da başardı.

365 gün, 24 saat kesintisiz yayın garantisi olan ve şarkıları, tüm dünyada kabul gören ticari tek yayın formatı olan MPEG1-LAYER 2 formatında yayınlayan Çorlu FM, dinleyicilere kaliteli ses sunumunun yanında reklan verenleri için de özel raporlama seçeneklerini bünyesinde barındırıyor.

Çorlu FM

Radyo İletişim
Çorlu Barış Radyo Televizyon Yayıncılık Tanıtım Hizmetleri A.Ş.
Adres: Cumhuriyet Meydanı Bilgin Pasajı A Blok D.17 Çorlu Tekirdağ
Telefon: 0 282 652 73 23
Faks: 0 282 652 73 22
Web: www.corlufm.com
E.Posta: corlufm@corlufm.com

Çorlu FM

Radyo Frekans
102.7 Tekirdağ Çorlu’dan karasal yayını dinleyebilirsiniz.Eğer öyle bir imkanınız yoksa, internet üzerinden online olarak Çorlu FM dinleyebilir, takip edebilirsiniz.Çorlu FM’i sevdiklerinizle paylaşarak onların da dinlemesini sağlayabilirsiniz.