Mesaj Yaz
Dinleyebilmek için flash player eklentisi kurmalısınız.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Can Radyo” için 28 dinleyen yorum yapmış.

 1. Ferda YALÇIN AKSOY 17 Şubat 2013

  İyi akşamlar iyi yayınlar diliyorum Nazlı Hanım ve ekibine. Ankara'dan selamlar sevgiler gönderiyorum.Dinliyoruz sizleri keyifle.

 2. bahar 22 Mart 2013

  yakşamlarr ben bahar dün pınar ablacmla beraberdimm onu sewiyormm we güzell bir şarkı istiyorummm=)

 3. metin gülenler 24 Mart 2013

  slm harikasınız sizi zevkle dinliyoruz.sümmaniden bir parça okursanız çok mutlu oluruz..emekli namı diğer şirinyer

 4. Tatlıses çiğ köfte 26 Mart 2013

  hayricim iyi yayınlar eyyüp

 5. tuba 16 Nisan 2013

  slm cenk abi ablamız doğru söylüyor nerde ooo insanla yok işte cenk abi sıradaki parça sınıf arkadaşlarıma gelsin ve ensevdğim arkadaşım ayşenur sevinç e gelsin

 6. erbey 16 Nisan 2013

  dayıcım ben erbey etek sarıyı sölersen sewinirim izmir tepecik dinliyoruz senii

 7. ayselaltay 22 Mayıs 2013

  mustafa oglumharikasınız şarkı çokgüzeldi annem başarılar

 8. vahit çavuş 12 Haziran 2013

  sizden bugün dinledigim parcayı istiyorum nezaman nezaman hayatta bana gülecekmiş parcayı calarsanız cok sevinirim

 9. ibrahim 09 Temmuz 2013

  mustafa abi beyaz inci den ibo ben ablamla seni dinliyoruz harikasınız seviliyosun abi..

 10. mordeniz 12 Temmuz 2013

  selam ben mordenız foca işyerımden sabah akşama kadar dınlıyorum son ra eve gelıyorum evde ınternette dınlıyorum şu an ahmet babadan başım belada dinlıyorum iki varsınız sabahleyın seslı gazeteyı dınlıyorduk alı rıza abı yok gokhan da hastalanmış gecmış olsun seslı gazteyı eskı coşkusuyla dınlemek ıstıyorum

 11. burak 01 Eylül 2013

  arkadaşlar aman aman dağlar beni gören ağlar yürekten sevmiştim beni gören ağlar kurban olam dağlar türküsünü kim söylüyor yalnız söyleyen bayan sanatçı çok güzel söylüyor bu konuda sizden cevap bekliyorum

CAN RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Can Radyo

can-radyo-dinle

Can Radyo

Can Radyo,halk ezgileri ve türküler çalmaktadır.Halk türküleri seven kişilerin radyo dinlerken sıklıkla tercih ettikleri can radyo sitemizden canlı olarak dinlenebilmektedir.Oldukça eski tarihe dayanan can radyonun kuruluşu ve yayın hayatına atılması,beraberin tecrübe ve istikrarıda getirmiştir.En iyi ve tercih edilen türküleri sizlere özenle seçerek sunmaktadırlar.Sitemizi kullanarak online can radyo dinleyebilirsiniz.

Can Radyo

Hakkında Bilgiler
TRT dışında bir yayıncılığın başladığı yıllarda özel bir girişimci tarafından yayına başlatılmış ancak yayınını 1994 yılına kadar sürdürebilmiştir. 1994 yılı Haziran ayında şimdiki sahibi bulunan Anonim Şirket tarafından satın alınarak yayın hayatına devam etmiştir. 1996 yılında var olan disiplinsiz yayın politikasını terk ederek Anadolu Halk Müziği ağırlıklı yayınına başlamıştır.
Geçen zaman içerisinde tekniğini geliştirip içeriğini zenginleştirerek,dinlenme oranını arttırmıştır. Can radyo yayın stüdyo ve bürosu Bornova dadır. İzmir-Yamanlar-Kara tepe de bulunan kendisine ait tesislerinden 100 Km yarı çaplı bir alana net,sorunsuz yayın yapmaktadır. Yayın içeriği açısından bölge halkının çok büyük bir kesimine hitap ettiği için Metropol ve çevre ilçelerde en çok dinlenen radyo durumundadır. Zaman zaman yayınlarından dolayı sorunlar yaşamakta ve yayın içeriklerinde kısıtlamalar yapmak zorunda kalmaktadır. Can Radyonun amacı Anadolu’dan zorunlu göçle İzmir ve çevresine yerleşmiş Anadolu halkını Kökeninden koparıp şehirleştirmek değil,En azından kendi kültürüyle bu şehirde yaşatmaktır. Bu şehirde biz de varız değil,Bu şehir bizim deyip şehrimizin insanlarımızın daha insanca yaşayabileceği bir şehir haline gelmesine katkı koymaktır. Bu sayfalarda zaman zaman Can Radyo hakkında haber ve bilgileri bulabilecek Herhangi bir yayınsızlık anında sebep ve sonuçlarını okuyabileceksiniz. Bu sayfaların yayın dışında bir iletişim aracımız olması dileğiyle..
Can radyoyu sevdiyseniz sizlere Yöresel Radyolar kategorimizide öneriyoruz.

Can Radyo

İletişim Bilgileri
BORNOVA CAN RADYO REKLAMCILIK HİZMETLERİ A.Ş
274/5 Sok No:11/1 Bornova-İzmir
Tel:0.232.3474290 – 0.232.3474291
Fax:0.232.3474292
info@canradyo.com.tr

Can Radyo

Frekans Bilgileri
İzmir 93.3
Can radyo, 93.3 frekansından türkü ve halk ezgileri sevenlerle buluşuyor.Dilerseniz online canlı olarak buradanda dinleyebilirsiniz.Can Radyo dinle, artık cd kalitesinde çok kolay şekilde takip edebilirsiniz.Kesintisiz olarak en güzel türküler sizlerle.Halk müziğine gönül vermiş tüm insanlar Can Radyo’da buluşuyor.Can Radyo dinlemenin en doğru yeri.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?