buca-fm-dinle

Buca FM

Buca fm,arabesk müzik türünde yayın yapmaktadır.Çalınan parçalar arabesk fantazi müzik sevenler için özenle seçilmektedir.Buca fm üzerinden arabesk fantazi türünde parçaları dinleyebilirsiniz.Şuanlık 101.8 frekansından yayın yapan buca fm,en kolay yoldan buradan dinlenebilir..İsterseniz buca fm i favorileriniz arasına alabilirsiniz.

Buca Fm

Hakkında Bilgiler
1993 YILINDA KURULAN RADYOMUZ İLGİNİZLE VE SEVGİNİZLE GÜNBEGÜN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR. RADYO TEKNOLOJİLERİNİ YAKINDAN TAKİP EDEN, ALTYAPISINI BU DOĞRULTUDA OLUŞTURAN, SON SİSTEM DİJİTAL STÜDYOLARI ve TEKNİK KADROSUYLA BUCA FM AİLESİ; SİZE EN İYİYİ EN GÜZELİ EN KALİTELİYİ SUNMAYA DEVAM EDİYOR…

Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!
101.8 BUCA FM MEDYA MERKEZİNE AİT OLAN TÜRKİYE RADYO TÜRKÜ – TÜRKİYE RADYO SLOW – TÜRKİYE RADYO POP ve TÜRKİYE RADYO ARABESK İSİMLERİYLE, İNTERNET ÜZERİNDEN TÜM DÜNYAYA YAYIN YAPIYORUZ. 4 RADYO YAYINI İLE MİLYONLARCA, HER TARZDAN MÜZİK DİNLEYİCİSİ İLE HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ..

Buca Fm

İletişim Bilgileri
Egemenvolkan@gmail.com
Telefon : 0 232 440 33 11 – 0 555 415 25 25

Buca FM

Frekans Bilgileri
Buca fm 101.8 frekansından yayın yapmaktadır.
Arabesk fantazi türünde yayın yapmaya tam hız devam eden buca fm CRD.WEB.TR kalitesiyle sizlere ulaşıyor.Buradan 7 gün 24 saat boyunca buca fm dinleyebilirsiniz.En kaliteli ve beğenilmiş arabesk parçaları buca fm ile dinleyebilirsiniz.