Mesaj Yaz
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Flash Player Yüklemek İçin Tıklayın!

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

DİNLENEN SON RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Avrasya Türk” için 134 dinleyen yorum yapmış.

 1. SEFA TUNCER 05 Nisan 2015

  SLM BEN SEFA İYİ YAYINLAR TUFAN ALTAŞDAN MEKTUP YAZARIM MEKTUB RİCA EDİYORUM İYİ YAYINLAR

 2. sefa tuncer 05 Nisan 2015

  slm iyi akşamlar avrasya radyosunu yeni dinlemeye başladım çok güzel türküler çalıyo istek bi parça isteyecem tufan altaşdan mektup yazarım mektup çalarsakırıkkaleden selamlarnız sevinirim iyi yayınlar

 3. Ozan DURMUŞ 07 Mayıs 2015

  Selvi boylum için istiyorum Neredesin sen,Ankara'ya selam

 4. berk 22 Mayıs 2015

  çok güzel ama pek bilinmiyo süper fgimi biraz tanıtılırsa iyi olur

 5. Mehmet Akif Erdoğan 22 Mayıs 2015

  sayın belediye bakanı mesut akgül. biz sizi ve ak partiyi çok seviyoruz ama bir sorunumuz var gülseren anayurt projesi altığaç karağaç kentsel dönüşüm projesinden sonra başlayıp önce bitti. buna çok sinirliyiz altığaç karağaç kentsel dönüşüm projesinin temelinin ne zaman atılacağı hakkında bilgi istiyorum. Lütfen sorumu en kısa zamanda cevaplayın

 6. karaca soysal 29 Mayıs 2015

  tüm avrasya dostlarina iyi geceler iyi dinlemeler vehayirli yayinlar avusturyadan kucak dolusu selamlar

 7. karaca soysal 29 Mayıs 2015

  aska inanmiyorum kardolabi gibi zamani gelince biter asarsin dolaba

 8. sefa 07 Haziran 2015

  selamün aleyküm Şükrü Güler’den sevdaluk böyle birşey çalarsanız mutlu olurum teşekkürler iyi yayınlar.

 9. Tuncer BULUT 11 Kasım 2015

  Sayın Avrasya Türk’ün Çalışanları..Radyonuzu Gerçekten istiyerek ve severek dinliyorum. Size Burdurdan sesleniyorum..Başarılarınızın devamını dilerken Sizlerden Bir istekte Buluna bilirmiyim. HASTANENİN KAPILARI KAR DOLDU.

 10. alpay 31 Aralık 2015

  RADYONUZA TÜKÜREYIM HAIN AHMET KAYA PUSTU AVRASYA RADYO…PARISTE ACTIGI DÜKKANIN CAMINA “”TÜRKLER VE KÖPEKLER GIREMEZ”” YAZAN PIC AHMED KAYAYI RADYOSUNDA CALAN AVRASYA KÜRT RADYOSU SENIN GIBI SEREFSIZ RADYO NASIL TÜRK OLUYOR? TÜRK DEMEK SEREF DEMEKTIR ULAN ASAGLIK HAINLER..SOKUN MÜNASIP YERLERINIZE ASAGLIK VE HAIN RADYONUZU…

 11. Rifat Dinç 31 Ocak 2016

  tek kelime ile mükemmel bir radyo iyikivar güzel insanların çalıştığı güzel radyo….

AVRASYA TüRK İSTASYONU DETAYLARI

Avrasya Türk

avrasya-turk-dinle

Avrasya Türk

Avrasya Türk,halk müzikleri,türküler ve yöresel ezgilerle yayınlarını gerçekleştirmektedir.Yayıncı kimliği ve yayın kalitesiyle kendinden oldukça fazla söz ettirmektedir.Yöresel müzikleri dinlemeyi seviyorsanız mutlaka avrasya türk radyosunu dinlemesiniz..

Avrasya Türk

Hakkında Bilgiler
ART Avrasya Radyo Televizyon bünyesinde kurulmuş olan ve FM bandı 107.1 Mhz frekansından yayınlarını gerçekleştiren Avrasya Türk Ankara’da yeni kimliği ve yeni yüzü ile yayınlarına devam etmektedir.İlkeli, dürüst ve doğru bir yayıncılık anlayışıyla gerçekleştirilen televizyon yayınlarının yanı sıra radyo yayınları da yine aynı tutarlılıkta yoluna devam edecektir.

Etik değerlerin hiçe sayıldığı, örf ve ananelerimizin unutulduğu günümüz Türkiye sinde bir çok programın ve yapımın Türk aile yapısına uymadığı bu nedenlerden dolayı da seyredilemediği veya dinlenemediği yadsınamaz bir gerçektir. Radyo Avrasya Türk bütün bu değerleri dikkate alan, kollayan,gözeten ve bu değerlere sahip çıkan, Atatürk İlkelerine bağlı ülkesini seven bir anlayış içerisinde yayınlarına devam etmektedir.

Yayın içeriğimiz;Bütün yörelerden ve her telden Türk halk müziğinin en güzel örneklerini artık Avrasya Türk FM bandı 107.1 Mhz’de dinleyebileceksiniz. Bozlaklar, ağıtlar, deyişler, halaylar Türk halk müziğine ait her şey Avrasya Türk’te.
Avrasya Türk’ün yayın politikası Bu normların yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri üretmekte ve bu anlamda gündemi yakından takip etmektedir. Sabahın ilk saatlerinde gazete haberleri ve yorumları, telefon bağlantıları, Ankara yol trafik bilgileri gibi güncel konular dinleyicilere aktarılmaktadır.

Deneyimli Kadromuzun desteği ve haber ajanslarından derlenen Türkiye ve dünya gündemi her saat başı haber ile dinleyicilere taşınmaktadır.
Şiir programları, yöresel programlar,sohbet programları ve isteklerinizle renklendirilen yayın akışımız 24 saat kesintisiz sürecektir.

Avrasya Türk

İletişim Bilgileri
Adres: İrfan Baştuğ Cad. No:57 Subayevleri-Ankara
Telefon: 0(312) 347 74 32
Kısa Mesaj: 3969
Fax: 0(312) 318 88 08
Email: bilgi@avrasyaturk.com.tr

Avrasya Türk

Frekans Bilgileri
107.1 frekansından yayın yapmaktadır.
Avrasya Türk en güzel türküleri sizlere sunmaktadır.Yöresel müzik tadında geçen yayınları ile dinleyicilerini mest eden avrasya türk, sevilmeye devam ediyor.Türküleri,halk müziklerini sevenlerin en fazla dinlediği radyolardan bir tanesi olan avrasya türk sitemizden online olarak canlı dinlenebilmektedir.Radyo Avrasya Türk dinleyebilmek için tek yapmanız gereken sayfamızı ziyaret etmektir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?