Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye


Yakın zamanda yayın hayatına başlamış olan Arabesk Türkiye, oldukça hızlı bir giriş yaptı. Müzik türü olarak adıyla paralel şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır. İnternet üzerinden hizmet veren radyo istasyonu, kaliteli bir şekilde yayınlarını ulaştırmaktadır. Arşiv olarak azımsanmayacak yeterlilikte olan Arabesk Türkiye, web sitemizin bu sayfasından online olarak dinlenebilmektedir.
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
RADYO ÇALMIYOR MU? HATA BİLDİRİMİ GÖNDERİN! RADYOYU SİTENİZE EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Arabesk Türkiye

Hakkında Bilgiler
Yaklaşık 19 yıldır ulusal ve yerel radyolarda radyo programı yapan rotasız kaptan bünyesinde kurulan Arabesk Türkiye, isminden anlaşıldığı gibi Türkiye’ye yakışır tarzı, dinleyicisine yakışır uslubu ile kısa zamanda herkesin sevgisini kazanmayı hedefliyor.

Açıklamaya kısa bir zaman içinde karar verdik ve bu kararı aldık. Arabesk Türkiye radyosunu kurduk. Trafikde, evde işte, artık herkesin kulağı Arabesk Türkiye‘de damarsa en damarı, aşıksan dinlersin, kralsa en kralı, efkarlıysan dinlersin 2000’li yılların en Arabesk radyosu bugüne kadar dinlediğiniz arabeskleri unutun çünkü Arabesk yeni başladı.

Arabesk Türkiye

İletişim Adresleri
Adres: Amasyalılar caddesi No:2 D:2 – ESENYURT / iSTANBUL
Telefon: 0212 620 11 14
Mail: info@arabeskturkiye.com

Arabesk Türkiye

FM Frekansları
Radyonun FM bandı üzerinden yayını ne yazık ki bulunmamaktadır. Arabesk Türkiye dinlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken buraya gözatmak. Burada oldukça kaliteli ve özenle seçilmiş Arabesk müzikleri bulmanız olasıdır. Arabesk Türkiye sayfamızı ziyaret ederek, bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.